Категорія Ефективне навчання

Як організувати своє навчання, відпрацювати звичку вчитися, краще запам’ятовувати вивчене, як вимірювати результати та які інструменти допоможуть досягнути результатів швидше

Вивести пасив у актив: Перевірена дієва схема активації словникового запасу

Відчуваєте, що ваш словниковий запас застряг на місці? Прагнете вивести пасив у актив? Легкий прийом активації словникового запасу: записати, перевірити, придумати.

Практика англійської мови з носіями та не-носіями мови: що варто знати

Шукаєте нагоди покращити свої навички розмовної англійської мови в реальному спілкуванні? Беріть участь у розмовах з носіями та не-носіями англійської. Набувайте впевненості, збагачуйте словниковий запас та долайте мовні бар'єри з порадами з цієї статті.
Write like a native speaker: 3 prompts and examples to enhance your writing with ChatGPT

Писати англійською як носій мови: 3 інструкції для ChatGPT для покращення письма з прикладами

Як навчитися писати англійською як носій мови? Вдосконалюйте свої тексти, написані англійською, за допомогою ChatGPT! 3 інструкції для чату GPT для покращення граматики, слів та стилю. Виправляйте та покращуйте свій англомовний текст так, щоб він звучав, наче написаний носієм мови.
personality of an English teacher

Найкращий викладач англійської онлайн: 12 речей, які вам потрібно знати

Хочете покращити свої навички англійської мови, вам мабуть потрібен викладач англійської онлайн. Дізнайтеся, на що треба зважати, щоб найняти онлайн-викладача англійської, який підійде саме вам