Послуги

Я допоможу вам впевнено та правильно говорити англійською: виражати свої думки англійською та ефективно її використовувати для вирішення практичних життєвих завдань.

На додачу до моїх порад та матеріалів, якими я ділюся в своїй безкоштовній розсилці та щоквартальних тренігнах-семінарах для учасників нашої спільноти, я також проводжу індивідуальну та групову роботу з обмеженим колом клієнтів.

Чи підійдуть вам мої послуги?

Мої індивідуальні заняття з англійської мови та інші послуги розраховані на людей, які дещо знають англійську, але її недостатньо для досягнення їх життєвих цілей.

Мої заняття дозволять вам вирватися за межі “вічно середнього” рівня завдяки:

  • розширенню словникового запасу,
  • відпрацюванню граматичних проблем,
  • набуттю стратегій та тактик ведення розмови,
  • регулярній активації вивченого та
  • зміні сприйняття себе в англійській мові.
З моєю допомогою ви перестанете:
запинатися при вираженні думок
відчувати себе ніяково, не зрозумівши, що мав на увазі співрозмовник
червоніти через свої помилки

Що вас цікавить?

Індивідуальні заняття з англійської мови

Я пропоную індивідуальні заняття з англійської мови для дорослих учнів з рівнем А2 і вище, які прагнуть покращити розмовну англійську у форматі місячних пакетів онлайн-занять.

Любите план та системність?

Вам підійде програма розмовних занять за підручником для підвищення всіх навичок – Outcomes lessons

Любите спонтанність?

Вам підійдуть заняття Conversationalistпрактика мовлення зі зворотним зв’язком для підтримки рівня розмовної авнглійської

Любите займатися англійською за фільмами чи серіалами?

Програма, що складається із завдань та індивідуальних занять з англійської мови на основі ваших улюблених фільмів та серіалів для підвищення всіх навичок – Backstage Pass

Матеріали для самостійних занять (з підтримкою)

Ви можете використовувати розроблені мною матеріали та отримувати зворотний зв’язок, займаючись самостійно

Консультація, якщо ви не впевнені, що робити з англійською

Буває так, що ви знаєте, що вам потрібна хороша англійська, і навіть більше – ви хочете знову за неї взятися, але якось не доходть до неї руки? Ви можете списувати це на брак часу, але насправді причиною може бути кілька факторів, що заважають досягти цього.

Уявіть собі, що ви більше не ставите собі підніжок, знаєте, якими ресурсами користуватися, і як саме, і що робити, коли виникають проблеми чи питання.

Моя індивідуальна консультація “English Clarity” допоможе вам прояснити ситуацію.

Консультація English Clarity

Відгуки попередніх учнів

Olga's testimonial

Ольга Юстіна

“З кожним місяцем занять почуваюся значно впевненіше, говорячи тут в Канаді англійською. Легко бронювати заняття, корисно отримувати смс за годину до уроку, всі конспекти уроків в одному місці. І самі розмовні уроки дуже живі та цікаві!”

Іванна Мочернюк

“Я була не впевнена як заняття онлайн будуть виглядати по скайпу, але все було пречудово, це було для мене несподіванкою. Найбільше подобається живе спілкування, і Ваше пояснення як правильно. Дякую Вам, що завдяки Вам я полюбила англійську, в школі я її ненавиділа. Я дуже задоволена, що чисто випадково на Вас натрапила”

Поширені питання про мої послуги

FAQ

Скільки коштують заняття?

Я не надаю занять “поштучно” – всі заняття, крім першого, оплачуються пакетом на місяць. Вартість пакету чи програми залежить від її типу. Наприклад пакет Conversationalist із 4 занять коштує $52, із 8 занять – $88. Пакет Outcomes – $96 за 6 занять, $120 – за 8.

Перевірити вартість вибраної вами послуги можна на сторінці конкретної послуги, або тут – “Current Pricing

Як можна провести оплату?

Оплатити послуги можна переказом на картку Monobank або Privatbank.

Також можна оплатити формою онлайн, якщо ви живете за кордоном і не маєте української банківської картки.

Як працюють ваші послуги?

Розмовні заняття працюють дещо по-іншому, ніж програми. Якщо коротко, то пакети розмовних занять – це комплекс онлайн-уроків двічі в тиждень, з домашніми завданнями. Програми – це комплекс завдань, які ви виконуєте до заняття, на якому ви ми обговорюємо результати та, власне, матеріал.

Якщо ви вибрали для себе певну послугу, перейдіть за посиланням, щоб дізнатися, як вона працює.

Який результат я отримаю?

Основний результат всіх видів послуг: розширення словникового запасу та чіткіше уявлення про граматику.

Пакети розмовних занять завдяки регулярності дають змогу досягти автоматизму у використанні певених часто-вживаних та актуальних для вас мовних явищ (граматики, лексики) та позбутися “улюблених” помилок.

Якщо я не впевнена, який в мене рівень, можна з вами займатися?

Якщо ви не впевнені, який у вас рівень англійської на даний момент, пройдіть цей онлайн-тест на визначення рівня пасивних навичок і матимете результат.

З початківцями  (beginner & elementary) я не займаюся зовсім, але можу дещо порадити, якщо ви задасте мені конкретне питання приватним повідомленням в Інстаграмі @tetianabilokin або в Фейсбуці @EnglishwithTania.

Також раджу підписатися на мої електронні листи – в них я часто ділюся відповідями на питання, які мені задають, корисними ресурсами та порадами.

Ви надаєте послуги в реалі (оффлайн)?

З 2017 року я працюю виключно онлайн. Мені так зручно, недоліків у порівнянні з оффлайн-заняттями значно менше.

Якщо ви в Кропивницькому, прошу не пропонувати позайматися оффлайн, а натомість розглянути онлайн-заняття.

Якщо мені не сподобаються заняття?

Якщо ви оплатите пакет уроків, але на 1 чи 2-му уроці виявиться, що ви не хочете продовжувати, ви пишете мені повідомлення електронним листом або в телеграмі, де вказуєте, куди можна повернути решту коштів (з вирахуванням проведених занять).

Як з вам можна зв’язатися? Можна просто подзвонити?

Найоптимальніший спосіб зі мною зв’язатися – це електронною поштою або приватним повідомленням в Instagram чи Facebook.

Я не приймаю дзвінків від потенційних учнів, бо дзвінки заважають проводити уроки або робити інші справи, а також тому що інформацію про вартість занять можна знайти на сайті.

Якщо у вас кілька питань, які потребують детальнішого обговорення, запишіться на консультацію, відповівши на питання анкети. До того ж, на констультації ви зможете не тільки почути відповіді, але й побачити навчальне оналайн-середовище, в якому ми працюватимемо  разом (за допомогою демонстрації екрану).

індивідуальні заняття з англійської мови

Про мене

Я – Тетяна Білокінь,
викладач та наставник з вивчення англійської та поціновувачка фільмів і серіалів англійською мовою.

Викладаю розмовну англійську для дорослих з 1999 року. Працювала викладачем на факультеті іноземних мов КДПУ в м. Кропивницький, стажувалася рік в США, маю досвід усних перекладів для представників міжнародних організацій, і головне – успішних учнів, які досягли своєї мети за допомогою чудової англійської.

Потрібна моя допомога?

Звяжіться зі мною за адресою info@tetianabilokin.com якщо вас цікавить консультування.

Якщо вас цікавить навчання разом, дайте відповіді на ці питання, які ми обговоримо на співбесіді, на якій ми визначимо, чи підійдемо ми одне одній.

Дякую!

(Visited 25 times, 1 visits today)