watch your English movie discussion community movie club

Розмовний клуб англійської мови “Watch Your English”

Вивчайте та практикуйте розмовну англійську мову та краще розумійте носіїв, дивлячись та обговорюючи фільми в кіноклубі “Watch Your English”

Що таке “Watch your English”?

“Watch Your English” – це нагода обговорювати фільми англійською, вивчати англійську за фільмами та спілкуватися із цікавими людьми.

Основна проблема вирішена:
До кіноклубу я намагалася підтримувати свої знання з англійської самостійно. Але проблема в тому, що без живого спілкування все, що було вивчено дуже швидко забувалося, оскільки не використовувалося. Окрім того, виникла ще одна проблема: написати щось можна було без відносних проблем, але коли доводилося говорити, всі слова просто випадали із пам’яті. Саме тому я вирішила, що кіноклуб – це прекрасна нагода, щоби отримати баланс у вивченні англійської мови.

Англійський кіноклуб “Watch Your English” – це затишний та сприятливий простір для тих, хто вивчає англійську мову

Участь у розмовному клубі англійської мови:

 • надихає на вивчення англійської мови завдяки цікавим фільмам та нескладним завданням
 • поглиблює ваші знання про культуру, звичаї та стиль розмови носіїв мови
 • дозволяє поповнити словниковий запас при перегляді фільмів англійською
 • забезпечує живе спілкування зі співрозмовниками на цікаві теми
 • надає доступ до викладача англійської, якщо у вас виникають питання (про фільм чи про англійську)

Коротше кажучи, наш розмовний клуб англійської мови – це люди, з якими ви можете вивчати англійську мову, дивитись та обговорювати фільми англійською мовою.

Чи підійде мені кіноклуб?

Підійде, якщо:

 • ви шукаєте способи зробити вивчення англійської мови за допомогою фільмів більш ефективним
 • ви вивчали англійську самостійно, але вам обридло почуватися самотньо і ви хочете спілкуватися з іншими англомовними людьми
 • ви полюбляєте дивитися кіно і готові ділитися своїми враженнями та думками про фільми
 • вам потрібен фокус і підтримка в процесі вивчення англійської мови

Не підійде, якщо:

 • ви очікуєте традиційні уроки англійської мови з повною підтримкою та миттєвим зворотним зв’язком
 • ваш рівень недостатньо високий, щоб зрозуміти фільм англійською, бодай в загальних рисах
 • ви настільки ніяковієте, що нездатні ділитися своїми думками з іншими людьми
 • ви не можете самостійно дивитися фільм та виконувати завдання з вивчення англійської мови

Відгуки учасників

MC testimonial 1

Уявіть, що ви настільки захоплені обговоренням цікавого фільму, що забули, що говорите англійською.

Як працює наша спільнота?

Отримайте доступ до порталу спільноти
Після оплати ви отримаєте посилання-запрошення до порталу спільноти. Ви створите обліковий запис і отримаєте доступ до всіх матеріалів спільноти.
Отримайте матеріали та налагодьте контакт
Після реєстрації ознайомтеся з порталом та його різними розділами. Ви зможете читати і писати на форумі, переглядати і заповнювати робочий зошит майбутнього фільму, а також перевіряти анонси і бачити майбутні події.
Приходьте на зустріч і отримуйте задоволення від спілкування
Якщо ви подивилися фільм і, в ідеалі, заповнили робочий зошит, вам буде комфортно і легко спікуватися про це йкіно з іншими учасниками. Використовуйте англійську, щоб відповідати на питання про фільм, ділитися враженнями про нього, а також задавати свої.

Що я отримаю, вступивши в розмовний клуб англійської мови?

Якщо ви подивитеся фільми, заповните робочі зошити, поділитеся своїми ідеями та запитаннями на форумі та візьмете участь у наших дискусіях, ви зможете:

Краще розуміти носіїв мовиКраще розумійте діалоги у фільмах завдяки використанню робочого зошита та обговоренню діалогів на форумі
Дізнатися та активізувати англійську лексикуАктивно використовуйте нові слова та звороти, які ви почули у фільмі у власному мовленні під час обговорення фільму.
Розмовляючи англійською, почувайтеся “як вдома”Знайдіть свою англомовну тусовку – людей, з якими ви можете цікаво проводити час, практикуючи англійську.
Виробіть звичкуПривчіться виконувати прості, але ефективні завдання, щоб покращити свої пасивні та активні навички та створити стратегію ефективного вивчення англійської мови без стресу.

Скільки це коштує?

До кінця 2023 року відвідування кіноклубу безкоштовне.

Розмовний клуб англійської мови

Вступайте в наш розмовний кіноклуб, щоб обговорювати фільми англійською мовою

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Можна мені зазирнути “за лаштунки”?

Так, я зробила скріншоти порталу спільноти. Якщо вам потрібно знати більше, або ви хочете віртуальний тур спільнотою, напишіть мені електронного листа і попросіть – це можливо.

Які способи оплати ви приймаєте?

Я приймаю прямі платежі з українських банківських карток (Mono і Приват). Для людей, які не мають українських банківських карток, я надаю посилання, за яким ви можете безпечно оплатити членство в кіноклубі з будь-якої точки світу.

Чи вартий клуб цих грошей?

Можливо, ви запитаєте себе: “Я можу робити це все робити сама і безкоштовно – дивитися фільми, дізнаватися більше інформації про них, коментувати їх у групах на Facebook, навіть знайти розмовний клуб або програму мовного обміну. Чому я маю платити? За що я плачу?”

Коротка відповідь: за економію часу на пошуки всього вищезазначеного, за те, що все це зібрано “під одним дахом”. Також – за підтримку та зворотній зв’язок, який ви отримаєте від мене як від викладача.

Я не закликаю вас не займатися англійською самостійно, використовуючи безкоштовні ресурсию Я кажу, що спільнота зробить цей процес зручнішим і комфортнішим.

Чи маєте ви необхідну кваліфікацію?

Ще б пак. Я викладаю англійську мову більше 20 років, у тому числі в 3 університетах. Останні 6 років викладаю виключно онлайн.

Я організувала безкоштовний розмовний клуб 2 роки тому, і мені подобалося допомагати учасникам набувати впевненості, обговорюючи важливі для них речі англійською мовою, а наш кіноклуб – чудова платформа для цього.

Якщо вам цікаво дізнатися про моє минуле, кваліфікацію та досвід роботи, ви можете переглянути сторінку “Про мене” на цьому веб-сайті.

(Visited 63 times, 1 visits today)